Daİre seçmemİzİ İsteyİn
+90 (535) 686 68 59 +90 (537) 847 17 81

Antalya Elite Stroy şirketi, uluslararası olup aktif olarak çalışan Türkiye'nin inşaat ve emlak şirketidir. Emlak piyasasında biz, 2004 yılından itibaren varız; Türkiye, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, diğer BDT ve Avrupa ülkelerinin ve 2013 yılından itibaren İran, Libya, Mısır, BAE, Kuveyt ve Katar vatandaşlarıyla çalışıyoruz. Bu süre içerisinde biz, Türk Rivierası'nın tecrübeli ve güvenilir bir şirketi olarak kendimizi tanıttık.

Kuruluş anından bugüne kadar şirketimiz, daha çok konut inşaatlarında uzmanlaşarak dinamik ve coşkunlukla inşaat faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Hedefimiz, inşaat sektörünün meslek alanında kendimizi yüksek seviyede göstermektir.

Müşterinin isteği bizim hedefimizdir – işbu prensibi baz olarak alıp şirketimiz, dürüst ve doğru işbirliği ve çalışanlarına her türlü destekleme sayesinde bünyemizdeki ilişkilerini güçlendirerek istikrarlı büyümesine devam etmekte ve çalıştığımız her yeni proje ile teknik tecrübe ve niteliğimizi yükseltmekteyiz.

Avrupa ve tüm dünyanın teknolojık ilerlemesini devamlı takip ederken şirketimiz, ciddiyet, dürüstlük ve yüksek ahlak ilkelerine dayanarak şirket politikasından ayrılmaksızın faaliyetlerini ve müşteri hayrına hizmet vermeye sürdürmektedir.

«Antalya Elite Stroy»'un ana faaliyeti, Türkiye birincil ve ikincil piyasasındaki gayrimenkulun satış ve kiralaması, konut ve ticari gayrimenkulun inşaatı ve yatırım projeleri. Şirketimiz, Türkiye'deki emlak sektörü tanıtmak amacıyla yurtdışındaki emlak fuarlarında devamlı katılmaktadır.

Biz, markamızı da yurtdışındaki emlak tanıtan ünlü basınlarda sunuyoruz.

«AntalyaEliteStroy» şirketi size

  • Düşük fiyat garantisi,
  • Tamamen bedava tanıtım turları,
  • Türkiye'de gayrimenkulu seçmek için Türkçe, rusça, inglizce, arapça konuşan danışmanları,
  • Türkiye'de gayrimenkulu satmak için Türkçe, rusça, inglizce, arapça dillerde düzenlenen tüm gereken evrakları,
  • Bizden satın aldığınız gayrimenkulun kiraya verilmesi,
  • Türkiye'de kendi işinizi kurmakta yardım etmeye sunmaktadır.