Daİre seçmemİzİ İsteyİn
+90 (535) 686 68 59 +90 (537) 847 17 81

Şirketimiz gayrimenkul seçme hizmetlerinden başka, satış sonrası ekstra hizmetler sunmaktadır. Mobilya işlerini organize etmek bazen çok zor olur. Günlük rütin işler içinde ekstra zaman bulmak zordur. Bu yüzden hiç bir detayı unutmamak için biz, sizlere daire döşeme hizmetini sunuyoruz. İnsanlar bazen düşünüyor; ne alınır, nasıl alınır, acaba başka alternatifler var mı? Bizim tasarımcılarımız bu soruların tümünün cevabını biliyor. Şirketimiz, farklı ülkelerden gelen bir çok müşterimizin dairelerine mobilya döşeme işini başarılı bir şekilde yaptıktan sonra gördü ki, bu işte en önemlisi müşterilerimizin gülen yüzleri ve bu gülen yüzleriniz bizim için yeterli bir teşekkür ve ödül.

Eğer dairenizin inşaatı bittiyse sözleşme yaptıktan hemen sonra mobilyalar alınır. Şirketimiz bu aşamada evin tasarımı için size yardımcı olur. Bu iş biraz zordur ama çok zevklidir. Biz, sizi isteğinize uygun mobilya seçebilmeniz için bir çok mağazaya götürürüz. Nasil bir stile sahip olduğunuzu öğrenelim ki, sizinle birlikte isteğinize en uygun kaliteli mobilyaları seçelim.

Mobilya mağaza turları

Müşterilerimiz bazen karar vermek için gidip mobilyayı görmek ve ona dokunmak ister. Biz bu durumlarda mağaza turları teklif etmekteyiz. Böylece her şeyi kendi gözlerinizle görme imkanını sunuyoruz. Biz, sizler için en iyi ve en kaliteli markaları seçeriz. Böylece artık evinizi döşenmeye başlayabiliriz!

Hazır mobilya seçmekten ziyade müşterilerimizin tüm özel istekleri karşılayabilen el yapımı mobilya siparış etme fırsatı sunuyoruz. Bunun haricinde perde, tekstil, halı vs. seçmekte yardımcı oluyoruz.

Eviniz özel olsun ve sizi hep mutlu etsin diye biz size yardımcı olmaya her zaman hazırız.