Daİre seçmemİzİ İsteyİn
+90 (535) 686 68 59 +90 (537) 847 17 81

Şirketimiz, ücretsiz olarak Antalya’daki gayrimenkul tanıtım turlarının hizmetini vermektedir. Böylece siz, en kısa sürede gayrimenkul piyasasının son durumunu öğrenebilirsiniz.

Siz bu hizmeti kullandığınız zaman, sadece bir çok daire bakmakla kalmaz aynı zamanda Antalya’nın bölgelerini de daha iyi tanımış olursunuz.

Tanıtım turlarına giderken önünüzdeki hedefler şunlardır:

  • Bölgeleri öğrenip size en uygun olan bölgeyi seçmek
  • Genel olarak fiyatları öğrenmek
  • Alacağınız dairenin fiyatını belirlemek
  • Gerekirse tüm evrak prosedürünü öğrenmek, gereken evrakları hazırlamak.

Tanıtım turunun son aşaması gayrimenkul seçip sözleşme yapmaktır.

Neyle başlayalım:

  1. Geliş tarihini belirleyip biletleri satınalmak. Bizim menajerimiz Sizi Antalya havalimanında karşılar ve isteğinize göre rezervasyon yaptığınız daire veya otelinize bırakır. Sizin için uygun olan zamanda Antalya’yı ve gayrimenkulu gösterir.
  2. Bütçe belirlemesi. Tanıtım turu başlamadan önce nasıl bir daire istediğinizi ve ona ayırabileceğiniz bütçeyi bilirseniz çok daha iyi olur.

Biz, tanıtım turlarını Sizler için istediğiniz sezonda yapabiliriz. Sizin isteğinize göre turun kaç gün süreceği belirlenir ama genel olarak tüm işler 3-4 gün sürmektedir.

Eğer bu turun sonunda gayrimenkulu satın alırsanız Siz, sadece bilet masraflarını ödenmiş olursunuz. Otelde konaklama ve transfer masrafları bize ait olur.

Sizleri bekleriz!